גאדג'ט - אתר הגאדג'טים בישראל - נגנים, דיוידי, סיגריות אלקטרוניות, משחקים, אבזרי ריגול מוצרי האזנה, מסכים, שעונים טלפונים סלולארים, סמארטפון, מערכות ניווט לרכב, ספר אלקטרוני, מחשב נייד גאג'טים חדשים  

 

עוד קישורים

כתבות ומאמרים

באיזה נגני  mp5 נבחר ?


רבים מתלבטים איך לבחור מסגרת דיגיטלית או איזה מתנה לחג אקנה ליקירי. אחד הפתרונות המוצלחים היא המסגרת הדיגיטלית.

מסגרת דיגיטלית או נגן mp5 היא אלבום התמונות הדיגיטליות שצילמנו באמצעות מצלמה דיגיטלית. בהתחשב בכך שרוב הצילומים נשמרים במחשב והחשיפה שלהם נעשית רק אם מחפשים אותם במחשב, מסגרת דיגיטלית או נגן mp5 זהו פתרון מצוין. לכן מסגרות דיגיטליות נחשבות למתנות פופולריות בקרב הצרכנים, ולהיצע ההולך וגדל שלהן. חשוב לבדוק לפני הקניה באילו פורמטים של תמונות וסרטים תומכת המסגרת ולבדוק שאכן אלו סוגי הקבצים אותם ברצוננו להציג באמצעות נגן סרטים , נגן סירטונים, נגן קליפים או נגן מוזיקה. גודל המסך של מסגרות דיגיטליות מוצעות במגוון גדלים, החל מ-1.5 אינטש ועד 12 אינטש, והוא גם הגורם העיקרי המשפיע על איכותה ומחירה של המסגרת בנוסף לרזולוציה שמשפיעה על חדות התמונה. וככל שהמסך גדול יותר דרושה רזולוציה גדולה יותר כדי להציג תמונה איכותית. רזולוציה טובה למסך בגודל 8-10 אינטש היא 800x480. אם ברצונכם לדאוג שתאורת הסביבה לא תפחית את איכות התמונה, עליכם לבחור מסך בעל בהירות של לפחות 250cd/m2 ויותר. כדאי לכם לבדוק בעין גם את איכות הצבעים. יש דגמים בהם קיים שעון ולוח שנה שניתן להציגם כשלא מסתכלים בתמונות. יש כאלה שמאפשרים פונקציות כמו עריכה, זום, סיבוב התמונה, או אפילו אפקטים מיוחדים.

 

סוללות נטענות מסוג ליתיום - מחזיקות הרבה זמן בין טעינה לטעינה אותם ניתן לטעון גם באמצעות כבל usb של המחשב ובעיקר לשים לב מי עומד מאחורי אחריות היצרן אותה נקבל, האם גוף זה נגיש לנו ומה משך האחריות .

המלצה מסכמת: יש להגדיר את התקציב ואת המטרות שלהן מיועד הנגן מוזיקה בטרם הקנייה ולדבוק בהם עד סופה.