גאדג'ט - אתר הגאדג'טים בישראל - נגנים, דיוידי, סיגריות אלקטרוניות, משחקים, אבזרי ריגול מוצרי האזנה, מסכים, שעונים טלפונים סלולארים, סמארטפון, מערכות ניווט לרכב, ספר אלקטרוני, מחשב נייד גאג'טים חדשים  

 

עוד קישורים

כתבות ומאמרים

באיזה נגני  mp3 נבחר ?


נגנים ניידים ומשוכללים אלה מאפשרים למשתמש לארגן את רשימת השירים שלו, להעתיק את המוזיקה מהמחשב ולקחת אותה לדרך. נגני שירים בנגנים בנפחים הגדולים מדובר במאות עד אלפי שירים, כך שאין צורך למחוק שירים ישנים לטובת חדשים.

ההבדל העיקרי בין סוגי הנגנים הוא באופן איחסון המידע - נגנים מבוססי שבב זיכרון ונגנים שהמידע מאוחסן על גבי דיסק קשיח.

שילוב של היתרונות של שני המכשירים נעשה בנגנים עם כונן מיקרודרייב - דיסק הקשיח קטן . קומפקטיים יותר, כושר אחסון שלהם קטן מנגן המבוסס על דיסק קשיח וגדול מזכרון flash אך רגישים לזעזועים.

רצוי לבחור נגן שירים בעל זיכרון רב ככל האפשר ואולי אפילו עם אפשרות להרחבה באמצעות כרטיס זיכרון, באיכות שמע טובה, בעל קצב דגימה גבוה, יחס גבוה בין אות לרעש, עוצמת שמע גבוהה, אוזניות איכותיות, במידה והמכשיר מציג נתונים על צג, יש לוודא שהתצוגה ברורה, איקוליזר, תמיכה בפורמטים ובשפה העברית, כל שיר MP3 כולל תג ID3. בתג של כל שיר יש את הנתונים הבאים: שם השיר, מבצע השיר, אלבום. כדאי לוודא כי הנגן מציג בפנינו את הנתונים החשובים לנו מתגי השיר. סוללות נטענות מסוג ליתיום שמחזיקות הרבה זמן בין טעינה לטעינה אותם ניתן לטעון גם באמצעות כבל usb של המחשב ובעיקר לשים לב מי עומד מאחורי אחריות היצרן אותה נקבל, האם גוף זה נגיש לנו ומה משך האחריות .

 

המלצה מסכמת: יש להגדיר את התקציב ואת המטרות שלהן מיועד הנגן מוזיקה בטרם הקנייה ולדבוק בהם עד סופה.